אין מוצרים בעגלת הקניות.

שיטת ברפיט

איך הכל התחיל?

חברת ברפיט, הוקמה ע"י אוהד ברמן, אשר סבל בצעירותו ממשקל עודף, הפרעות קשב וריכוז לצד קושי להתחבר, להנות או להתמיד בפעילות גופנית. בגיל 15 אוהד החליט שזה הזמן לשינוי ויצא לדרך הארוכה, הקשה והיקרה ביותר והחליט לעשות מעשה, להתאמן לבד ולשרוף שעות מרובות. בדרך למד על בשרו את הנזקים והמחיר הכבד של אימון "קלאסי" בחדר הכושר, שבאותו זמן נראה כהאפשרות היחידה המוכרת.

כחלק מהחוויה המתקנת והרצון להפיץ את הבשורה אוהד החל לעבוד כמאמן כושר אישי במספר מועדוני כושר מובילים בין היתר ברשת הולמס פלייס, Equinox שבקליפורניה, ארה״ב ועוד.

לאחר שנים של הובלת אלפי לקוחות באימונים אישיים הבין כי יש מספר דברים בשיטה שחייבים להשתנות:

  1. לא הגיוני לשרוף כל כך הרבה שעות, אנרגיה והמון כסף על אימונים אישיים כדי להגיע לתוצאות בינוניות ומתסכלות.

  2. לא הגיוני שלמרות כל הידע, המכשור החכם והטכלונוגיות כל המתאמנים מדברים על דלקות ופציעות ספורט.

  3. לא הגיוני לספור קלוריות, לשקול את האוכל, לעבור מדיאטה X לדיאטה Y והיתקע בלוף האינסופי של דיאטות שלא מחזיקות מים.

     

בשנת 2005 משהו התחיל להשתנות, אוהד הבין שכושר זה הרבה מעבר לכוח או יכולת אירובית. השאלה מאחורי ההגדרה הרחבה של כושר הובילה ללמידה וקריאה אינסופית של הנעשה בארה"ב ואירופה, חזרה ליסודות הכושר האמיתיים, שהיו כאן הרבה המהפכה התעשייתית של חדרי הכושר.

 

בשנת 2009 אוהד נסע לקליפורניה במטרה להעמיק את התשובה להגדרת המילה כושר. עבר הכשרות מקצועיות של הגופים המובילים, החל לעבוד ברשת Equinox, הידועה כרשת היוקרתית והחדשנית ביותר בארה"ב בזמנו, ניהל מועדון כושר מוביל והכשיר מאמנים רבים.

 

בשנת 2011 החליט לחזור לישראל ולהפיץ את הבשורה, במטרה לאפשר, למשפחות שלמות, החל מילדות, להנות מכל היתרונות של אימון אישי מדויק, לפתח יכולות מנטליות ופיזיות כאחד, גם בקבוצה קטנה. לעשות שימוש חכם בידע והטכנולוגיה, למקסום זמן קצר לתוצאות שיא, תוך חוויה מהנה וממכרת שתהפוך אורח חיים בריא למשימה קלה ופשוטה לכל החיים. ברפיט חרטה על דגלה להוביל את מהפכת איכות החיים, לחזור לזוז באופן טבעי על מנת לייצר, איכות חיים גבוהה, לכל סוגי האוכלוסיות, בכמות הכושר השונות, באמצעות מיטב הידע, הכלים והטכנולוגיות למקסום הזמן קצר לתוצאות שיא בחוויה שתגרום לכם ולדורות ההמשך לצאת מהאימון עם חיוך ולחזור אליך מלאי ציפייה ואנרגיות גבוהות!

קרא עוד
28947030_2031744940188075_3451074325347385834_o

שאלות נפוצות נוספות

שיטת ברפיט מחזירה אותנו לזוז בצורה חופשית וטבעית, במטרה לדמות את כל התנועות והמיומנויות אליהן היינו חשופים בטבע ולשפר את הביצועים והיכולות הספורטביות שלנו, למקסום תהליך החיטוב והירידה באחוזי השומן. כדי לעשות זאת השיטה משלבת ידע וטכנולוגיה מעולמות הכושר המקצועיים והאולימפיים.

הבונוס הגדול באימוני ברפיט בא דווקא אחרי האימון, עם אפקט ה After Burn  המוביל לשריפת שומנים מוגברת גם שלושה ימים לאחר הפעילות.

להתאמן לבד זה לא פשוט! במקרים רבים, נוותר לעצמנו, נדלג על אימונים, על התרגילים שבאמת חשובים לנו וננסה להימנע מלצאת מאזור הנוחות (להתאמן באמת).אם באמת חשוב לך לראות שינוי ולקבל תמורה מקסימאלית עבור ההשקעה הכספית שלך ולא פחות חשוב הזמן (המשאב היקר מכל).
כניסה למסגרת האימונים שלנו ב-BareFit תגרום לך למקסם כל דקה מהזמן שלך לתוצאות שיא ולהפיק את המירב בכל מפגש והזדמנות גם אם אחרי יום עבודה מתיש או חוסר מצב רוח.

לכל סוגי וגילאי האוכלוסיה – לכל מי שמחפש לשפר את איכות החיים, להתחטב, להתחזק
לשפר את הביצועים הספורטיביים ולהנות מפעילות שתגרום להתמדה והנאה.
החל מילדים, נוער, דרך נשים בהריון, חולי סוכרת, אוסטאופורוזיס, ספורטאים הישגיים, מאמני כושר, פיזיותרפיסטים, מתאמנים, נשים בהריון, אמהות בחופשת לידה, לקוחות עם פריצות דיסק וכאבי ברכיים, גיל השלישי ועוד. 

למה לשרוף זמן כשאפשר לשרוף שומן?

לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

גלילה למעלה